Погода

Розклад руху поїздів

uz-logo

Головна Про нас ПрАТ «Івано-Франківськтурист»
ПрАТ «Івано-Франківськтурист»

 

Українські Карпати – це чудовий круглорічний відпочинок в горах, на ріках та озерах, милування водоспадами, неповторною флорою та фауною, унікальними храмами, замками та палацами. Також це самобутня культура і побут місцевого населення, унікальна обрядовість святкування релігійних свят та весіль зі стравами гуцульської кухні.

Враження від нових подорожей, організованих ПрАТ «Івано–Франківськтурист», провідним туроператором Прикарпаття, назавжди залишаться у Вашій пам’яті . ПрАТ “Івано-Франківськтурист” є лауреатом всеукраїнського конкурсу “Кришталевий лелека - 2000” та “Тріумф – 2006” за активний розвиток внутрішнього туризму. За вагомий внесок в розвиток туризму в Карпатському регіоні підприємство нагороджено грамотою обласної державної адміністрації.

Наш багаторічний досвід з організації подорожей та екскурсій зробить Ваш відпочинок незабутнім, неповторним та цікавим!

Сьогодні до складу ПрАТ «Івано-Франківськтурист» входять два Лікувально-оздоровчі комплекси, які на літній період функціонують як Дитячі заклади санаторного типу, один туристський комплекс. Власна матеріальна база –  3 комплекси, ресторан, кафе, бари та їдальні, гаражі та автостоянки – дозволяє досить ефективно здійснювати туристську діяльність.

Гості та відвідувачі можуть скористатися послугами розміщення в готелі «Прикарпаття» (60 місць) в місті Івано-Франківську, ЛОК «Верховина» (300 місць) в смт. Верховина та ЛОК «Карпатські зорі» (120 місць) в місті Косів.

Ми розробимо для Вас індивідуальні маршрути, програми перебування, організуємо ділові тури (конференції, семінари), тури вихідного дня, запропонуємо цікаву екскурсійну програму.

У нас Ви зможете придбати путівки на оздоровлення дітей в літній та зимовий період і санаторно-курортні путівки, а також путівки на відпочинок у всі куточки світу.

Під час будь-якої із запропонованих подорожей Ви зможете ознайомитись з історичним європейським містом Івано-Франківськом, відвідати туристичні центри Прикарпаття, побачити фольклорно-етнографічні та релігійні свята, святкування гуцульського весілля та інше.

Ми пропонуємо широкий спектр туристичних послуг, що відповідають будь-яким вимогам клієнтів, забезпечуючи при цьому високоякісне обслуговування. Наша команда - це молоді, креативні, динамічні фахівці, які прикладуть максимум зусиль, щоб зробити Ваш відпочинок комфортним, безпечним і незабутнім.

Щороку ми прагнемо урізноманітнити й вдосконалити свої екскурсійні програми і маршрути, а наші гіди та екскурсоводи є висококваліфікованими фахівцями з великим досвідом в туристичному обслуговуванні. Також у нас Ви зможете скористатись автотранспортними послугами на будь-яку кількість місць.

Нашим клієнтам і партнерам ми гарантуємо швидке та якісне обслуговування. Маючи значний досвід роботи у сфері надання туристичних послуг, наша компанія постійно працює над підвищенням якості туристичного продукту. Пропонуємо Вам переконатися в цьому, довіривши свій відпочинок професіоналам, які знають свою справу та люблять Вас!

Сподіваємось на швидку зустріч з Вами! Ви приймете правильне рішення, обравши нас!

До зустрічі в Карпатах!

Голова правління Івано-Франківського приватного акціонерного товариства по туризму та екскурсіях «Івано-Франківськтурист» - Парипа Іван Васильович.

Адреса: 76025, м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 140 А

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Ліцензія АГ № 580927 від 22.03.2012 року.

туристичний відділ

моб.т. 050 2854607 ,  097 2741405

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду